Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Ваша електронна пошта
Ваш номер телефону
Оплата онлайн (Liqpay/Mastercard/Visa)
- ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
- Усі замовлення ви можете здійснити за допомогою сайту та на нашій сторінці в INSTAGRAM.


- Я ОТРИМАЮ АБСОЛЮТНО ТАКИЙ ЖЕ ТОВАР, ЯК І НА ФОТО?
- Ми намагаємося, щоб фото максимально передавало колір та якість продукту, але часом колір на фото може дещо відрізнятися від оригінального.


- ЧИ МОЖУ Я ЗАБРОНЮВАТИ ТОВАРИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ?
- На жаль, бронювання товару в інтернет-магазині неможливо.


- ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ВІДПРАВКУ ТОВАРУ ПО УКРАЇНІ?
- Всі відправлення здійснюються за допомогою Нової Пошти. Якщо у вас є інші побажання по відправці, будь ласка зв'яжіться з нами за адресоюу touchof.cities@gmail.com або напишіть нам в приватні повідомлення в INSTAGRAM.


- ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ВІДПРАВКУ ТОВАРУ ЗА КОРДОН?
- Всі відправлення здійснюються за допомогою Нової Пошти та Укрпошти. Якщо у вас є інші побажання по відправці, будь ласка зв'яжіться з нами за адресою touchof.cities@gmail.com або напишіть нам в приватні повідомлення в INSTAGRAM.


- ЯКЩО Я СЬОГОДНІ ОПЛАТИВ ТОВАР, КОЛИ ВІН БУДЕ ВІДПРАВЛЕНИЙ МЕНІ?
- Замовлення, оформлені до 14:00 в робочий день, ми відправляємо в той же день, якщо немає труднощів з оформленням та наявністю товару на складі. Замовлення, розміщені після 14:00, будуть відправлені на наступний робочий день. Ми повідомимо вам, коли ваше замовлення буде готове до відправки. Якщо у вас є термінове замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми спробуємо вам допомогти. Щоб зв'язатися з нами напишіть лист нам на пошту touchof.cities@gmail.com або зв'яжіться з нами в особистих повідомленнях у INSTAGRAM.


- ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕМАЄ ДОСТАВКИ В МОЮ КРАЇНУ
- Приносимо вибачення, якщо в даний час ми не здійснюємо доставку в вашу країну. Ми працюємо над тим, щоб це скоріше стало можливо.


- ЩО МЕНІ РОБИТИ ЯКЩО Я ХОЧУ ПОВЕРНУТИ, ЗАМІНИТИ АБО СКАСУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
- У разі виникнення подібних питань будь ласка зв'яжіться з нами по пошті touchof.cities@gmail.com або напишіть нам в приватні повідомлення в INSTAGRAM.


- ДО КОГО Я МОЖУ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО У МЕНЕ ВИНИКНУТЬ ТРУДНОЩІ З ПОКУПКОЮ?
- Наші менеджери з обслуговування клієнтів завжди готові допомогти, якщо у вас виникнуть проблеми з покупкою. Ми спробуємо вирішити будь-які питання якомога швидше. Будь ласка зв'яжіться з нами по пошті touchof.cities@gmail.com лабо напишіть нам в приватні повідомлення в INSTAGRAM.


- ЧИ МОЖУ Я ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ІНОЗЕМНИМИ КРЕДИТНИМИ КАРТАМИ?
- Звичайно, ви можете оплатити за допомогою іноземної кредитної картки, якщо вона є підтвердженою кредитною карткою Mastercard або Visa.

- МІЙ ПЛАТІЖ НЕ БУВ ПРИЙНЯТИЙ. У ЧОМУ МОЖЕ БУТИ ПРИЧИНА?
- Існує кілька причин, за якими платіж не приймається. Радимо зв'язатися з вашим банком. Якщо ваша проблема все одно не вирішена — будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів touchof.cities@gmail.com або напишіть нам в приватні повідомлення в INSTAGRAM.


- ЯК ДОГЛЯДАТИ ОДЯГ
- Рекомендована температура прання 30° не повинна перевищуватися. Також можна прати одяг при температурі нижче, ніж зазначено. Радимо прасувати одяг зі зворотньої сторони.


Якщо у вас є які-небудь питання, труднощі або побажання, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами наступними способами:


е-mail: touchof.cities@gmail.com
INSTAGRAM DIRECT