Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Ваша електронна пошта
Ваш номер телефону
Оплата онлайн (Liqpay/Mastercard/Visa)
Якщо ви опинились на цій сторінці та читаєте цей текст – ви особливий друг бренду Touchof ♡

Ми не можемо залишатися осторонь війни та хочемо підтримати український народ у цей час. Ми розробили 2 патріотичних дизайни футболок: «We Will Rave» та «Great People». У вас є можливість оформити передзамовлення своєї футболки, яка заряджена на приближення нової Перемоги. Ми впевнені, що ці футболки будуть ідеальні як для святкування Перемоги, так і для кожного нового вільного та незалежного дня!
Футболка «We Will Rave» відображає важливі символи України – тризуб, соняшник, птах та зірка. Це знаки нашого мирного та щасливого життя на рідній землі. Ми знаємо та маніфестуємо, що ворог, який посягне на нашу землю, в ній же і залишиться. А ми щасливо, виборовши свою свободу та незалежність, будемо до знесилення танцювати та рейвити!

Футболка «Great People» розповідає видатні історії з досягненнями українців та України, якими варто пишатися. В цей текст увійшла тільки невелика, але значуща частина цих перемог. Всі ми робимо для країни маленькі перемоги.

Це ще раз підтверджує: який ми сильний народ, які ми незламні, талановиті, унікальні та вільнодумні. Як влучно помітили під час війни – Ukraine is the capital of Great People!
Q&A
ДЛЯ ЧОГО РОБИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ?
Для вас це можливість підтримати нас на етапі роботи над новим дропом та отримати футболку найпершими та бути впевненими, що у наявності буде саме ваш розмір та дизайн, щойно вона вийде у світ.

Для нас це можливість задовільнити попит та не прорахуватися у обсязі партії.

Для вас і для нас це допомога економіці країни та її локальному бізнесу. Всі наші виробництва знаходяться в Україні (у Кременчуку, Горішніх Плавнях, Одесі, Львові, Києві, Вінниці) – потрібно підтримати і країну і людей, які страждають від війни. Для нас і для вас це можливість підтримати наших захисників та захисниць – 50% коштів будуть перераховані на потреби ЗСУ у фонд «Повернись живим». Для вас і для нас це можливість не бути осторонь та транслювати одягом свою позицію та пишатися Україною!
СКІЛЬКИ ЧАСУ ЧЕКАТИ? ЧИ БЕЗПЕЧНО РОБИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ?
Ми збираємо заявки та хочемо завершити виробництво за 3-4 тижні. Так як в країні військовий стан, то багато всього може піти не так. Наразі наші виробництва працюють. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб якісно та вчасно надати вам товар.

Беручи до уваги військовий стан у країні, при настанні форс-мажорів спричинених війною: пожеж, вибухів на складах чи виробництвах – ми не зможемо створити дроп та оформити повернення коштів за товар. Але ми дуже сподіваємось, що нас це омине.

Ми гарантуємо повне повернення коштів за передзамовлення у разі наявності виробничих дефектів на товарі.


ЯКІ ПРАВИЛА ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ?
1) Передоплата 100% вартості футболки 1199 UAH (50% вартості ми перерахуємо на ЗСУ).

2) Ми гарантуємо повне повернення коштів за передзамовлення у разі наявності виробничих дефектів на товарі. Беручи до уваги військовий стан у країні, при настанні форс-мажорів спричинених війною: пожеж, вибухів на складах чи виробництвах – ми не зможемо створити дроп та оформити повернення коштів за товар. Але ми дуже сподіваємось, що нас це омине. Будь ласка, зважено приймайте рішення про покупку та вибір розміру. Ви завжди можете написати нам в приватні повідомлення – якщо розмір не підійде, ми зробимо все можливе, щоб безкоштовно його замінити, але не можемо гарантувати цього.

3) Ми можемо назвати орієнтовну дату виходу колекції – через 3-4 тижні, але не можемо гарантувати її точність. Так як у країні військовий стан, а всі наші виробництва знаходяться в Україні. Зараз наші виробництва працюють. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб якісно та вчасно надати вам товар.

4) Оформлення перезамовлення означає погодження з правилами передзамовлення.


ЯК ОФОРМИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ?
1) Оплатіть замовлення – 50% вартості ми перерахуємо на потреби ЗСУ в фонд «Повернись живим».

2) Очікуйте доставку. Ваше замовлення надійно фіксується і ви обов'язково отримаєте футболку, щойно вона буде готова. Номер декларації для відстеження посилки «Новою Поштою» ми надішлемо вам на електронну адресу вказану при реєстрації замовлення перед відправкою.

Умови оплати і доставки залишаються стандартними.

Очікуйте вашу футболку та приємного носіння! Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!