Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Ваша електронна пошта
Ваш номер телефону
Оплата онлайн (Liqpay/Mastercard/Visa)
METRO1960
Колекція «METRO1960»‎ присвячена Київському метрополітену, як окремому явищу столиці. Метро — ціла еко-система, синергія людей, механізмів та мистецтва. Натхнення у повсякденності. Метро ніколи не спить, і так вже 60 років. Нашою метою було за допомогою колекції розповісти про наймасштабніший проект міста та людей, котрі зробили великий вклад у розвиток Київського метрополітену.

«‎СХЕМА»‎
Футболка «СХЕМА» присвячена найглибшій станції метро у світі. Для будівництва Арсенальної інженерам та вченим довелось створити проміжний вестибюль, який під власною вагою опускався вниз на проектну глибину. Цей процес продовжувався 4 місяці. На принті зображена схема спуску проміжного вестибюлю.
«‎‎ТУНЕЛЬ»‎
Футболка «ТУНЕЛЬ» присвячена гігантській праці всіх робітників, які створювали київський метрополітен. Культова споруда, якою заслужено пишаються всі кияни — результат натхненної, плідної праці прохідників, монтажників, техніків, електромеханіків, інженерів, архітекторів, скульпторів, художників та вчених. Саме їм ми і присвятили футболку «ТУНЕЛЬ». На принті зображено архівне фото 1958 року з робочими в тунелі київської підземки.
«‎‎МАШИНІСТ»‎
Футболка «МАШИНІСТ» присвячена Івану Виноградову — машиністу Київського метрополітену, який 6 листопада 1960 року стартував найперший потяг. А також художниці Оксані Грудзинській, що створила плитку на станції Хрещатик. На принті зображений Іван Виноградов і графіка за мотивами мистецтва Оксани Грудзинської.